KAMENÁRSTVA

V dnešnej dobe chce zákazník, pri objednávke v kamenárstve, vidieť ako bude vyzerať pomník, ktorý si chce dať zhotoviť a to hlavne pri drahších alebo špeciálnych pomníkoch. Tieto požiadavky sa z roka na rok stupňujú a takéhoto zákazníka je ťažké udržať alebo zaujať. Pomníky z dovozu alebo otrepané plastiky ho začínajú nudiť a hľadá niečo nové a kreatívne. Jednou z možností je nechať si vytvoriť svoj vlastný pomník v 3D programe. Ďalšou možnosťou je ponúknuť mu 3D katalóg s takýmito pomníkmi.

3D katalógy sú vytvorené podľa najnovších trendov, podľa vízie do budúcnosti a podľa výrobných možností kamenára, ktorý si ho nechá zhotoviť.
Kamenárstvam ponúkame zhotovenie takýchto 3D katalógov, ktorými už dnes môžu bez ťažkostí predbehnúť konkurenciu a nadchnúť zákazníka niečím, čo mu ešte v žiadnom inom kamenárstve neponúkli. Samozrejme ako všade, aj tu sa odráža náročnosť takéhoto 3D katalógu na jeho cene a čase za aký sa vyrobí.

Nižšie uvedené ukážky 3D katalógov sú malým príkladom rôznych druhov náročnosti 3D katalógov. Ostatné 3D katalógy poskytujeme k nahliadnutiu až pri osobnom stretnutí.

3D KATALÓGY

Pokročilý katalóg

Každý takýto 3D katalóg si môže u nás kamenár naprojektovať a objednať podľa technológií, ktoré používa, podľa druhu žúl na svojom sklade alebo podľa druhu doplnkov, ktoré chce na 3D modeloch pomníkov použiť.
V tomto druhu katalógov často používame štandardné a neštandardné tvarové žulové prvky, dostupné bronzové doplnky, drahšie AMV doplnky, antikorové doplnky na objednávku, kované prvky, pieskované (gravírované) a sekané námety, sklografiku na kalenom skle, plastické a bronzové, no aj betónové sochy atď.

Exkluzívny katalóg

V tomto druhu katalógov používame technicky náročnejšie prevedenia pomníkov, komplexov a veľkoformátové žulové panely a stĺpy. Vytvárame atypické doplnky na objednávku, ktoré dopĺňajú exkluzívny a myšlienkový charakter týchto pomníkov.

Každý 3D katalóg, ktorý si kamenárstvo u nás objedná bude obsahovať otáčací vizuál modelu v jednoduchom PDF formáte (príklad – PDF na stiahnutie) ako aj klasické JPG obrázky. Tento otáčací vizuál môže kamenár pred zákazníkom ľubovoľne otáčať, zväčšovať a zmenšovať na počítači alebo v tablete. Katalóg vieme aj vytlačiť v exkluzívnom prevedení.

3D Animácia

K 3D katalógu si zákazník môže doobjednať (za príplatok) aj 3D animácie, ktoré sú výborným pútavým a reklamným prvkom v kamenárskej predajni (kancelárii) alebo na niektorom druhu pohyblivej reklamy. Pridávajú kamenárstvu punc exkluzivity a predovšetkým sofistikovanosti, ktorú nemôže prehliadnuť potencionálny zákazník, ani konkurencia.

Pre kamenára nie je jednoduché špecializovať sa okrem kamenárstva aj na oblasť 3D programov alebo grafiky, a preto veríme, že naše služby môžu pomôcť kamenárovi posunúť jeho podnikanie o stupeň vyššie, do úrovne Virtuálnej Reality, na ktorú si ľudia stále viac zvykajú a v spätnom účinku ju aj stále viac žiadajú. Je len na Kamenárovi samotnom, či tento krok v boji o zákazníka urobí už dnes, alebo o pár rokov ako nevyhnutnosť prežitia jeho podnikania.

Návrat hore